Jump to content
Sign in to follow this  
.KuazaKuaza

KuazaKuazaHD - 190 ore jucate.

Recommended Posts

VIATA REALA:

Cum te numesti?Ma numesc Catalin.
Ce varsta ai?Am o frumoasa varsta de 14 ani.
De unde esti?Sunt din Bucuresti.
Ce planuri ai pe viitor?Voi vedea.
Cateva cuvinte despre tine:Sunt o fire perseverenta si puternica, nu-mi place sa stiu ca am tangente cu cineva si pot spune ca am un caracter deosebit dovedind o forta impresionanta de munca si o seriozitate exceptionala, pot spune. Sunt un om foarte respectuos netinand cont de trecut sau problemele pe care acea persoana le are, deoarece respectul constituie cea mai esentiala componenta a comportamentului uman care ar trebui sa fie prezent la fiecare copil, adolescent sau adult de pe planeta aceasta. Daca ar fi sa aleg dintre bani, fericire sau viata vesnica as alege cu siguranta fericire, banii nu cumpara nici fericirea, nici dragostea si nici timpul. De asemenea prefer sa fiu sarac, dar sa stiu ca am o familie alaturi, prieteni care nu sunt pe interes si o iubita frumoasa cu care sa duc o viata fericita, viata nu inseamna o hartie pe care e inscriptionat un numar. Acesta este caracterul meu.
Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti (viata reala)?Sunt intelegator,glumet,ajutoret, dar in reguli suntem toti egali.
Poti sa-ti dedici timp acestei functii? (minim 7 ore jucate pe saptamana + verificarile aferente pe forum/panel etc.)Da.

IN JOC:

(!) conturile de pe panel trebuie sa aiba acelasi cont de forum asociat.
Profil cont (link panel):http://panel.redtimes.eu/profile/KuazaKuazaHD

Nickname (unul roleplay cresc sansele la promovarea in functie):KuazaKuazaHD
De ce ai ales sa joci pe acest server si nu pe alta comunitate?Deoarece am foarte multi prieteni pe aceasta comunitate si am zis de ce nu oricare server merita cate o sansa.
De ce te consideri potrivit/a pentru functia de helper?Nu cred ca sunt potrivit pentru aceasta functie dar in trecut am fost admin 2 si am zis poate voi avea si acum o sansa cat de mica.
Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti (in joc)?Pot zice ca sunt mai rabdator dar in rest suntem toti egali.
Ai citit si retinut regulamentul general?Desigur.
Esti constient/a ca aceasta functie este un privilegiu nu un drept si daca nu exista destula implicare poate duce la revocarea ei?Da, sunt constient de acest lucru.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...